Hakkımızda

 

Ardabey Şirketler Grubu 2012 Yılında Kurulmuştur. Kurulduğu İlk Günden Bugüne Kadar Dürüstlük Ve Güvenilirlik Üzerine Kurduğu İş Anlayışı Ve Takım Ruhu İle Büyümesini Ve Gelişimini Sürdürmüş Bugünkü Şirket Profiline Ulaşmıştır.

 

Elektrik Ve Elektronik Ürünleri, Beyaz Eşya, Mobilya, İnşaat, Proje Bazlı Yatırım, Alışveriş Merkezleri, Eğlence, Gıda, E- Ticaret, Bilişim Ve Bilişim Güvenliği, Turizm İşletmeciliği Ve Sigorta Aracılık Hizmetleri Alanlarında Faaliyet Gösteren Şirketleri İle Geniş Bir Skalada Hizmet Sunan Ardabey Şirketler Grubu 9 Ayrı Firması Ve 200’e Yakın Güler Yüzlü Alanında Deneyimli, Uzman Personeli İle Yıllık Ortalama 10 Milyon $ Ciroya Ulaşmıştır. İş Ve Ticaret Hacmini Daha Yukarılara Taşımak Ve İstihdamı Artırmak İçin Azimli, Kararlı Ve İstikrarlı Bir Şekilde Büyümeye Devam Etmektedir.

 

Dünyanın Ve Ülkemizin En Büyük Elektrik Ve Elektronik Beyaz Eşya Üreticilerinin Temsilciliğini Ve Dağıtıcılığını Yapan Ardabey Şirketler Grubu, Kurduğu Sistem İle Üreticiler Ve Son Kullanıcılar Arasında Bağlantı Görevi Yapmakta, Müşterilerinin Çözüm Ortağı Ve Lojistik Desteğini Sağlamaktadır.

 

Yaşamı Kolaylaştıran Büyük Projelerde Geleceğe Kalıcı İz Bırakıp İnsan Yaşamını Kolaylaştırma Vizyonuyla Kalite, Disiplin, Güven, Çözüm, Yenilik, Müşteri Memnuniyeti Gibi İlke Ve Değerlerimizden Ödün Vermeden Tüketicinin İlk Tercihi Olmak Ve İlk Tercihi Olarak Kalabilmek İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz.

 

Değişen Tüketicinin Değişmeyen Adresi”

 

Ardabey Şirketler Grubu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR